Opublikowano:

Kalisz 1937r. Jak to…

Kalisz 1937r.Jak to możliwe, że w wyniku holokaustu zlikwidowano w Europie wszystkich Żydów (bo aż 6 mln jak utrzymują Żydzi), a żydowski szowinizm – syjonizm przetrwał i ma się coraz lepiej?Za to skutecznie objął holokaust narodową świadomość Polaków (?) – przestała istnieć. A przecież to właśnie holokaust Żydów jest najważniejszym i pierwszym w dziejach świata wydarzeniem (?), jak wmawiają nam powszechne żydowskie media i kontrolowana przez Żydów oświata wszystkich państw Zachodu. Tymczasem Żydzi żądają dla siebie specjalnych praw, żądają likwidacji państw narodowych, legalnego ich okradania, ale dyskurs o żydowskich zbrodniach jest nawet nie tyle niedopuszczalny, co wręcz niemożliwy z braku właśnie narodowych mediów.
Jednak nie pisanie dzisiaj o Żydach – przynajmniej na niezależnych stronach internetu -, wydaje się być nietaktem. O Żydach piszą tu już prawie wszyscy i prawie w negatywnej konotacji. A jeszcze całkiem niedawno niektórzy internetowi publicyści, czyniąc mi wyrzuty, podliczali, ile to razy w moich tekstach użyty został rzeczownik własny Żyd. A są też i tacy, wydaje się skądinąd, że politycznie roztropni i myślący, którzy wprost nazywają mnie i WPS syjonistyczną jaczejką, dokładając przy tym, jakoś mało logicznie, że wszędzie wieszczymy żydowskie spiski.
W związku z ostatnimi wyjątkowo bezczelnymi, pełnymi hipokryzji, żydowskimi żądaniami przyznania im prawa do twierdzenia, że Polacy brali powszechny udział w ich holokauście, żądaniami legalizacji kradzieży naszego majątku narodowego jako przynależnego im spadku, niektórzy internetowi publicyści poddają negatywnej krytyce państwo Izrael, Żydów z USA oraz judaizm. Nie wiem, czy polityczny infantylizm, czy faryzeizm, czy może podstępna indoktrynacja pozwala owym publicystom na stwierdzenie, że Żyd jest dobry, a zły jest tylko judaizm – (?). – Tak, tak, to nie Niemcy napadły w 1939r. na Polskę, ale naziści – czyż to nie ta sama paskudna retoryka?
Chyba żaden niezależny internetowy publicysta nie stawia oczywistej tezy, że bezczelna żydowska nagonka na Polskę i Polaków jaka ma dzisiaj miejsce oraz bezczelne żydowskie wobec nas żądania, są konsekwencją przejęcia w Polsce władzy przez żydowską V kolumnę wspieraną przez żydo-katolicki Kościół.
Tym właśnie różni się narodowa – nacjonalistyczna, ocena politycznej sytuacji w Polsce od pseudopatriotycznych wynurzeń różnych internetowych, czy w ogóle medialnych publicystów.
Tak było w latach 1918-39, mimo żydo-sanacyjnej dyktatury po 1926r. świadomość narodowa Polaków jeszcze istniała.
A tak jest dzisiaj, gdy do głosu doszła antypolska syjonistyczna i filosemicka zgnilizna.link – kopnij #mikroreklama
#neuropa #polska #4konserwy #zydzi #3centryny #publicystyka #historia