Opublikowano:

Ateiści Wykleci na wykopie…

Ateiści Wykleci na wykopie mają jakiś gwóźdź wbity w mózg.

W znalezisku o gotowaniu chrześcijan żywcem w Japonii chwalą te dzialania, bo „Japonia hociasz uratofała sfojom kulturę i pszes to jezd dziś taka bogata i silna”.

I piszą to o tej samej Japonii, która 150 lat temu SAMA zniszczyła swoją kulturę i przeprowadzila na sobie brutalną westernizację z wybiciem własnych elit dawnej kultury i ślepym kopiowaniu wszystkiego z Zachodu, zwłaszcza z Wiktoriańskiej Anglii, w tym nawet najgłupszych debilizmów, bo powtarzano wszystko.

Jeśli Japonia coś znaczy, to przez tą westernizację, bo jeszcze 150 lat temu było tam dosłownie średniowiecze, gdy w Europie była już kolej, elektryczność, latały sterowce i wiedziano o czymś takim jak drobnoustroje.

No ale mniejsza o to, to jest wpis o wykopkach, którzy udają elitę intelektualną i moralną, mimo, że reprezentują sobą moralność NKWDzisty i skończone nieuctwo. W końcu to są takie elity intelektualne, że edukacji nie potrzebują XD

Kontrast między faktyczną głupotą a przedstawianiem się za mądrych jest tu jednocześnie najśmieszniejszy i najtragiczniejszy, bo jakby ktoś głupi wiedział że jest głupi, to by chociaż cicho siedział żeby się nie kompromitować.

Taki obraz ich:

#rakcontent #wyk0pki #shitwykopsays #katolicyzm #ciekawostki #historia #japonia

Link do znaleziska:

https://www.wykop.pl/link/4725179/gotowali-ich-zywcem-w-goracych-wulkanicznych-zrodlach/