Opublikowano:

Mija siedem lat od mordu na…

Mija siedem lat od mordu na Andrzeju Lepperze

Warto pamiętać, że J.Kaczyński, M.Kamiński, Z.Ziobro – bogobojni osobnicy z tzw. „dobrej zmiany” – zorganizowali i zrealizowali haniebną prowokację wymierzoną w Andrzeja Leppera. Do dzisiaj pozostają bezkarni. Czy są także zamieszani w mord na Andrzeju Lepperze? Kto i kiedy to wyjaśni?

W hołdzie Andrzejowi Lepperowi

5 sierpnia 2011, w siedzibie Samoobrony, w centrum Warszawy zamordowano Andrzeja Leppera.
I nikt nie stawia krzyża, dlaczego? Przecież A.Lepper nie był konwertytą. Ślub kościelny zawarł tak, jak każdy katolik, a nie tuż przed własną kampanią prezydencką.

Judeokatolicki Episkopat Polski, który w glorii chwały składał na Wawelu trumnę ze zwłokami prezydenta RP, L.Kaczyńskiego, zdrajcy Polski i Polaków, a później w warszawskiej katedrze ten Episkopat fetował nowego prezydenta RP, B.Komorowskiego, zdrajcę Polski i Polaków, dziwnie milczy o śmierci A.Leppera, który w przeciwieństwie do wyżej wymienionych zawsze bronił interesów Polski i Polaków.

W stolicy kraju nie odbyła się żałobna Msza Św. dla św.p. A.Leppera, wicepremiera i Polaka.

Publiczna i komercyjne telewizje nie transmitowały Jego pogrzebu. Nie pokazano nawet zdjęć, gdy w strugach deszczu ponad dziesięć tysięcy żałobników żegnało Przewodniczącego Samoobrony RP.
Zareagowały tylko władze Warszawy!

Przed siedzibą Samoobrony RP, w al. Jerozolimskich, w miejscu gdzie składano kwiaty i zapalano żałobne znicze dla zamordowanego A.Leppera zamknięto przejście, zerwano chodnik i zaczęto układać nowy.

Czy nieżyjący A.Lepper budzi aż taki strach? Czy to strach przed narodem, który wie gdzie szukać zleceniodawców tej zbrodni? Czy ten strach nie wskazuje na współsprawców mordu?

Tak z bliska wyglądają „zdobycze zachodniej demokracji”, którą różni syjonistyczni Sikorscy chcą eksportować do „reżimowych” państw.

Kto dokonał mordu na A.Lepperze?
Czy byli to przypadkowi bandyci, którzy na tyłach siedziby Samoobrony ustawili sobie rusztowania do okien gabinetu A.Leppera? Czy mordu dokonali zawodowi zwyrodnialcy pozostający na usługach sanhedrynu rozdającego w Polsce polityczne karty? Tak, to jest hipoteza. Hipoteza tak samo mało wiarygodna, jak hipoteza św.p. A.Leppera o więzieniach CIA w Polsce, w których torturowano irackich bojowników o uwolnienie swojego kraju spod okupacji wojsk syjonistycznych władz USA i ich zagranicznych popleczników, w tym syjonistycznych władz RP. Syjonistyczne władze RP i takież same media w Polsce wyśmiewały tę hipotezę. Hipotezę, która po kilku latach okazała się prawdą niemożliwą już do ukrycia.
Czy hipoteza o politycznym mordzie na A.Lepperze jest mniej wiarygodna od twierdzenia przedstawicieli prokuratury i policji RP, że A.Lepper sam targnął się na własne życie i należy wykluczyć w tym udział osób trzecich?

Czy prokuratura i policja RP są tak profesjonalne, że już w kilka godzin po śmierci A.Leppera potrafiły jednoznacznie stwierdzić, że A.Leppera nikt nie zamordował?

Czy bardziej prawdopodobne, choćby tylko ze względu na pośpiech prokuratury i policji w ich zapewnieniach, jest to, że ktoś – jakiś sanhedryn rozdający polityczne karty – nakazał im tak twierdzić?

Kim są ludzie tworzący tę antypolską agendę faktycznej, choć zakulisowej władzy?

Przypomnijmy sobie, jak w 2005r. pewien mały, syjonistyczny, „polityk” obiecywał na forum żydowskiej fundacji S.Batorego, że gdy zostanie premierem doprowadzi do usunięcia Samoobrony RP i Ligi Polskich Rodzin z sejmu i senatu RP. Te dwie partie, to jedyne partie nie pochodzące z syjonistycznego, okrągłostołowego układu, którego celem było i nadal jest likwidacja Państwa Polaków.

Ten mały, syjonistyczny „polityk”, mimo swojego nieskrywanego apetytu na władzę oddał ją zaledwie po dwóch latach sprawowania swoim pobratymcom z przeciwnego niż on sam politycznego skrzydła, ale równie antypolskiego. Oddał władzę, ponieważ złożył taką obietnicę założonej w 1988r. w Nowym Jorku przez Żyda, G.Sorosa Fundacji S.Batorego.
Ten mały syjonistyczny polityk przez cały czas sprawowania władzy inspirował polityczne i gospodarcze intrygi przeciw Samoobronie RP i A.Lepperowi, a nawet, jeśli ich nie inspirował, to z pewnością je aprobował. Po usunięciu Samoobrony RP – samoobrony Polaków – z sejmu RP polityczny sanhedryn i obsługujące go powszechne żydo-media przypuściły bezpardonowy, brutalny atak na Samoobronę RP, na jej członków, a przede wszystkim na jej przewodniczącego A.Leppera.

A.Lepper, mimo, że znalazł się poza sejmem, był dla sanhedrynu ciągle niebezpieczny, znał prawdę i miał odwagę ja głosić.

Miał odwagę mówić o politycznej i gospodarczej korupcji żydo-władzy w Polsce. I nie był w swoich oskarżeniach gołosłowny, dysponował dokumentami, dowodami przestępstw. I właśnie za swój upór, chłopski upór godny prawdziwego Polaka, za obronę Polaków, rolników, robotników, za obronę pogrążanego w nędzę polskiego społeczeństwa został zamordowany.

Dokumenty zgromadzone przez A.Leppera, wcześniej, czy później ujrzą dzienne światło, możemy być tego pewni.
Panie Przewodniczący Samoobrony RP, Panie Pośle, Panie Ministrze Rolnictwa, Panie Premierze:
„Balcerowicz musi odejść”.

Tak, musimy zlikwidować cały system globalnej syjonistycznej „demokracji” i syjoninistycznej ekonomii i finansów rujnujących państwa i narody, okradających przyszłe pokolenia.

Odszedł polityk, któremu nikt nie może zarzucić, że w jakimkolwiek momencie działał świadomie lub nieświadomie na niekorzyść Państwa i Narodu Polskiego. Jego upór i niezłomność polskiej postawy, obrony polskich interesów mogą być wzorem dla wszystkich, którzy czują się Polakami.

Śmierć Andrzeja Leppera, to dowód na to, że antypolskie rządy czują zbliżający się kres swojej przestępczej działalności, czują nieuchronnie zbliżający się moment, gdy Naród wymierzy im słuszną sprawiedliwość.

Dariusz Kosiur

#publicystyka #lepper #bohater #neuropa #4konserwy #3centryny #morderstwo #historia