Opublikowano:

KONKURS: ŚREDNIOWIECZNE…

KONKURS: ŚREDNIOWIECZNE OPOWIEŚCI BIBLIJNE

Do wygrania 3 egzemplarze książki „Średniowieczne opowieści biblijne. Paleja historyczna w tradycji bizantyńsko-słowiańskiej”. Jest to pozycja tycząca się drugiego przekładu słowiańskiego Palei historycznej –bizantyńskiej kompilacji tekstów rozmaitej proweniencji na tematy biblijne. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Aby wziąć udział w konkursie, należy w terminie do 6 czerwca 2018 r.:

+ napisać ciekawostkę dotyczącą świata antycznych Rzymian. Trzy najciekawsze teksty zostaną nagrodzone książkami, a ich prace zostaną opublikowane na stronie IMPERIUM ROMANUM.

Teksty, wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażę je wtedy sponsorowi, by mógł przesłać nagrody, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikuję), należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy znajdujący się na stronie.

Wśród uczestników, którzy nadeślą najciekawsze prace, wybrane zostaną zgodnie z regulaminem

+ 3 egzemplarze książki Średniowieczne opowieści biblijne. Paleja historyczna w tradycji bizantyńsko-słowiańskiej autorstwa Małgorzata Skowronek

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego -> https://wydawnictwo.uni.lodz.pl/

Średniowieczne opowieści biblijne

#konkurs #ksiazki #imperiumromanum #historia #liganauki #gruparatowaniapoziomu #ciekawostkihistoryczne #rzym