Opublikowano:

KONKURS: Komplet „Krwawy…

KONKURS: Komplet „Krwawy las”, „Oblężenie” i „Legion”

Do wygrania 3 komplety powieści „Krwawy las”, „Oblężenie” i „Legion”. Trylogia opowiada losy legionistów rzymskich na początku I wieku n.e., którzy walczą w Germanii. Książka jest nagrodą w konkursie, którego organizatorem jest IMPERIUM ROMANUM. Co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć z nagrody?

Aby wziąć udział w konkursie, należy w terminie do 28 września 2020 r.:

+ napisać ciekawostkę dotyczącą świata antycznych Rzymian lub w jakiś sposób powiązaną z rzymską historią. Trzy najciekawsze teksty zostaną nagrodzone książkami, a ich prace zostaną opublikowane na stronie IMPERIUM ROMANUM.

Teksty, wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażę je wtedy sponsorowi, by mógł przesłać nagrody, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikuję), należy wysłać zgłoszenie na adres: konkurs@imperiumromanum.edu.pl, umieszczając w tytule maila: „Krwawy las, Oblężenie i Legion”. Praca musi spełniać wymogi edytorskie.

Wśród uczestników, którzy nadeślą najciekawsze prace, wybrane zostaną zgodnie z regulaminem.

+ 3 komplety powieści „Krwawy las”, „Oblężenie” i „Legion” autorstwa Jonesa Gerainta

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo REBIS -> https://www.rebis.com.pl/

Domyślny sidebar

#rzym #antycznyrzym #imperiumromanum #historia #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #listaimperiumromanum #ciekawostkihistoryczne #ancientrome #rzym #ciekawostki #wojsko #europa #swiat #militaria #venividivici #konkurs #ksiazki