Opublikowano:

Jesteśmy aktualnie w Polsce i…

Jesteśmy aktualnie w Polsce i na świecie w stanie ideologicznej wojny. Zaczęło się od #feminizm i #rownouprawnienie z którymi prawdziwe kobiety nie mają nic wspólnego. Teraz dodatkowo mamy #lgbtqwerty z którymi normalni geje i lesbijki nie chcą mieć i nie mają nic wspólnego.

Wolałbym jednak skupić się na tym pierwszym wątku gdyż natrafiłem na kolejny czasozabijacz – filmik, który mówił o najbogatszych ludziach na świecie. Wiecie miliordy dolców, kto ile zarobił, kto kim jest itd. itp.

Błagam wyprowadźcie mnie z błędu – WOŁAM WSZYSTKIE #feministki portalu #wykop, a w szczególności te radykalne co chciały by ucinać męskie przyrodzenia tylko dlatego, że istnieją.

Nie trzeba posiadać nawet drugiej półkuli mózgowej aby wiedzieć, że to jednak pieniądze rządzą światem, a w feminizmie i walce o równouprawnienie
(na prawie wszystkich płaszczyznach xD bo feministka do kopalni nie wejdzie pazurów nie pobrudzi) przecież o to chodzi. O to, żeby odebrać mężczyznom władzę i pokazać światu, że kobiety potrafią TAK SAMO DOBRZE jak mężczyźni albo nawet LEPIEJ.

OTÓŻ NIE TYM RAZEM XD

Bo najgorsza rzecz jaką może spotkać osobę o takich poglądach to – fakty ¯(ツ)/¯, a fakty są następujące:

1. Kyle Kristen Jenner – 1mld $ #amerykanki

Jedyna kobieta, która jest mi ciężko obnażyć gdyż jej kapitał pochodzi z celebryckiego życia modelki, gwiazdy telewizji ALE I BYCIA CZŁONKIEM RODZINY KARDASHIAN. Tutaj polecam wyrobić sobie swoją opinię gdyż ciężko jest mi obiektywnie nazwać to dochodzeniem do czegoś samemu o własnych siłach od zera. Zgodzę się tu z faktem, że kobiety mają lepsze predyspozycje do bycia „modelkami”. W końcu do płeć piękna, a o to w tym chodzi i tego jej nikt nie zabierze. Lecimy dalej 😉

2. Winnie Johnson-Marquart – 3.8mld $ #amerykanki

Winnie jest bogatsza nawet od Trumpa ale co widzimy na dzień dobry ? Spadkobierczyni, córka miliarderów, prawnuczka założyciela firmy produkującej środki czystości, której nazwa brzmi
S.C. Johnson & Son ¯(ツ)/¯

3. Laurene Powell Jobs – 18.6mld $ #amerykanki

Czytam, widzę, założycielka organizacji Emerson Collective. Czy firma zajmuje się produkowaniem czegoś ? Może coś stworzyła ? Czy wysłała ludzi w kosmos ? No nie. Organizacja zajmuje się … Zmianami społecznymi, edukacją i reformami imigracyjnymi (mówi Wikipedia, tak wiem zara będzie ciśnienie, że źródło rzetelne w c**j).
Jeżeli sama organizacja jest taka dochodową to ja pytam – na czym zarabia? Gdzie tu jest to rynkowe pier***niecie ? A, no tak – sekcja mąż – Steve Jobs. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

4. Susanne Klatten 21mld $ #niemki

Czytam, że lokowanie jej majątku głównie oparte jest na branży motoryzacyjnej. Jak go zarobiła???
Trzeba mieć, żeby lokować. Praktykowała w BMW. Solidna firma, ogromny hajs. Niby wszystko się zgadza, ale xD … Ale jej ojciec Herbert Quandt zostawił jej bratu i jej, firmy o wartości kilkunastu miliardów dolarów w których potem mieli całościowe albo większościowe pakiety, a także 17.4% udziałów BMW, które z resztą swoim kapitałem ratował od bankructwa ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Swoją drogą niezły gość.

5. Yang Huiyan 22.1mld $ #azjatki

Najbogatsza babka w Azji, deweloperka, udziałowiec. Ok ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ. Znowu pytam skąd kapitał.
Większość hajsu dostała od ojca Yanga Guoqiang’a założyciela Country Gardens.
Giganta deweloperskiego na rynki chińskie, malezyjskie i australijskie. Gość był farmerem, a od**bał firmę zatrudniająca prawie 125 tysiecy ludzi.

6. Jacqueline Mars 23.9mld $ #amerykanki

Czytam – inwestor
Fakty – dziedziczka
Dziadek – założyciel firmy Mars, tak, tych batonów.

7. Alice Walton 44.4mld $ #amerykanki

Spadkobierczyni firmy Walmart ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nazwa mówi sama za siebie.

8. Francoise Bettencourt Meyers 49.3mld $ #francuzki

Najbogatsza kobieta na świecie. Nie założycielka, a znowu główny udziałowiec koncernu L’Oreal.
Skąd jest kapitał pytam. Rodzina Bettencourt posiada 27.5% udziałów w firmie L’Oreal, a jejstarypijany jest francuskim politykiem i biznesmenem do tego faszystą, kolaborsntem, i zwolennikiem eksterminacji żydów. #antysemityzm
C**j z niego, a nie biznesmen ani polityk. Nachłapał się hajsu na tym co w filmie „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa.” było tłumaczone jako bycie „człowiekiem pizdą”. #pdk
Podkreślam – najbogatsza kobieta na świecie.

Przykro mi to stwierdzić drogie panie. Wasza walka o pseudo równości jest tylko darciem p**dy #dej i jeszcze więcej za nic. Albo weź się do roboty i sama do czegoś dojdź leniwa śliwo albo zajmij miejsce w szeregu światowego ekosystemu i spełniaj swoją rolę.

#biznes #rownouprawnienie #praca #p0lka #swiat #gruparatowaniapoziomu #historia #ciekawostki #gownowpis #rozowepaski #feminizm #feministki #lgbt #lgbtqwerty #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #takaprawda #takbylo #zonabijealewolnobiega #finanse #pracbaza #bekazlewactwa #gownoburza #changemymind