Opublikowano:

A to było tak… Pewnego…

A to było tak…
Pewnego wrześniowego popołudnia graliśmy w killzone, w tle leciał utwór „Smack That” Akona z gościnnym udziałem Eminema.
Zbliżał się wieczór więc musieliśmy wyjść od kolegi i wracając do domu spotkaliśmy niemalże wpadając na siebie koleżankę którą znaliśmy.
Oczywiście uśmiechy od samego „cześć” haha, heheszki.
Ania była dużo starsza choć była w bardzo młodym wieku, choćby dlatego że 9 a 16 lat to już wiecie panna z dzieciaczki nie będzie szła w towarzystwo (bynajmniej tak dawniej było) Oglądała się za kawalerami, jako dziewczyna z trudnego domu szukała mężczyzny który zapewni jej spokój i bezpieczeństwo.
Wywiązał się między nami krótki dialog:

-gdzie idziecie chłopaki? Haha, no weź… Ej no…

-wracamy do domu, hehe, a wy gdzie?

-a co się interesujesz? (śmieszki), patrz, ładne mam paznokcie?

Miała bardzo długie paznokcie koloru bordo w rodzaju „tispów”
Unosząc dłoń palcami skierowanymi do brody pokazała mi je z daleka, a później z bliska w dalszym ciągu śmieszkując z koleżanką.

-No ładne, a po co je malujesz?

-Aa co się interesujesz? Haha, nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz haha!

No i poszły sobie.

Tydzień później Ania popełniła samobójstwo z powodu nieszczęśliwej miłości wieszając się na belce, odpychając krzesło spod nóg na strychu swojego domu.

#oswiadczenie #creepy #samobojstwo #historia #rozowepaski #wspomnienia #milosc #zwiazki #psychologia

Nie wiem jak to targować bo historia jest prawdziwa i chce żeby jak najwięcej osób ją poznało to może #pasta #gownowpis #logikarozowychpaskow #ciekawostki #psychologia