Opublikowano:

388. Ra-ra-rasputin lover of…

388. Ra-ra-rasputin lover of the russian queen – 7.
Co wydarzyło się w pałacu Jusupowa w noc zabójstwa Rasputina. To była zwykła orgia seksualna bogatych i uprzywilejowanych lubieżników. Gospodarz miał żonę na wakacjach, która wkrótce wróci, i postanowił oddać swoim wadom tej ostatną nocy przed świętami. Felix Yusupow rozwinął gust do homoseksualizmu podczas studiów w Anglii w Oksfordzie. Na przyjęciu był z nim jego angielski kochanek, oficer. Na imprezę przybył także rosyjski kochanek Feliksa książę Dmitrij Pawłowicz. Wśród rozpustników nierzadko jest mieć wielu partnerów. Tak więc w pałacu znajdował się również młodszy rangą zwykły oficer, z którym Felix spotkał się w szpitalu, gdzie Felix „dbał o zdrowiu” młodego mężczyzny. Wieczorne przyjęcie było kameralne, ale nie bez ekscesów w luksusie i wadach. Aby dodać kolorytu szarym rosyjskim zimom, został zaproszony profesjonalny lekarz, który przygotował i wstrzyknął chętnym uczestnikom narkotyki i lekki. Towarzystwo dołączyło do sobie też skandalicznej gwiazdy parlamentu Purishkewicha. Nic, co ludzkie, nie jest obce nawet przywódcom prawicy.
Jakie miejsce w tej imprezie zajmował Rasputin – rozrywka. Panowie zaprosili parę elitnych prostytutek i modnego cyrkowca – Rasputina. Aby wykonał swoją słynną sztuczkę z „ręką w tyłku po łokieć”.
Tak naprawdę nie wiemy, co dzieje się na wieczorku homoseksualistów narkomanów. Możemy sobie jednak wyobrazić, nie jest to takie trudne, ale nie mam na to ochoty.
W środku nocy jeden z uczestników zabawy śnieżkami z gówna stał się prawdziwym trupem.
Potem zaczyna się panika, próba ukrycia zwłok w rzece, strzelanina w centrum stolicy w środku nocy i ucieczka uczestników do ambasad obcych państw.
Ale ofiara była po prostu męską prostytutką czyli kimś bardzo zbliżonym do tego statusu. Więc zabójstwo nie miało konsekwencji sądowych dla miliarderów lubieżników gejów. Których zdjęcia towarzyszą dzisiejszemu wpisu – po prawej Feliks Jusupow, po lewej Dmitrij Pawłowicz Romanow.

#historia #fotohistoria #ciekawostkihistoryczne

@orfan: , @B0hnna: , @w01t3k: , @Rozpuszczalnik320: , @robson7: , @zyjacy_w_ciekawych_czasach: , @x_Pyza_x: